Monday, 18 April 2011

9 PEJABAT DAERAH/TANAH NEGERI SELANGOR




Daerah Petaling
Pegawai Daerah : Y.Bhg. Dato' Zulkepli Bin Ahmad
E-mel : zulkepli@selangor.gov.my /
petaling@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Petaling
No. 1, Persiaran Atmosfera, Seksyen U5, 40150 Shah Alam, Selangor
Tel : 03-78419400
Fax : 03-56384902, 03-56371858 (Pentadbiran)
Laman web : 
www.selangor.gov.my/petaling
Daerah Klang
Pegawai Daerah :  Y.Bhg. Dato' Haji Bakhtiar Bin Hussin
E-mel : bakh@selangor.gov.my / klang@selangor.gov.my / aduanptdklang@selangor.gov.my / hasilklang@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Klang
Jalan Kota, 41902, Klang, Selangor
Tel : 03-33718030, 03-33711963 (am)
Fax : 03-33723079
Laman web : 
www.selangor.gov.my/klang
Daerah Gombak
Pegawai Daerah :  Tuan Ahmad Zaharin Bin Mohd Saad
E-mel : zaharin@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Gombak
Bangunan Sultan Sulaiman, Persiaran Pegawai,
Bandar Baru Selayang, 68100 Batu Caves, Selangor
Tel : 03-61311020/21/22 (am)
Fax : 03-61361073
Laman web : 
www.selangor.gov.my/gombak
Ahmad Zaharin Bin Mohd Saad
Daerah Hulu Langat
Pegawai Daerah :  -kosong-E-mel :
Address : Pejabat Daerah/Tanah Hulu Langat
Kompleks Pentadbiran Daerah Hulu Langat, Bangunan Sultan Hishamuddin Alam Shah, Seksyen 9,
43650 Bandar Baru Bangi, Selangor
Tel :  03-89251988, 03-89251992 (am)
Fax : 03-89252137
Laman web : 
www.selangor.gov.my/hululangat
Daerah Sepang
Pegawai Daerah :  Tuan Mohd Amin bin Ahmad Ahya
E-mel : mohd_amin@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Sepang
Bangunan Tun Aziz, Bandar Baru Salak Tinggi
43900 Sepang, Selangor
Tel :  03-87061001 (Talian Terus), 03-87061211/2/3 (am)
Fax : 03-87061731
Laman web : 
www.selangor.gov.my/sepang
Daerah  Kuala Langat
Pegawai Daerah :  Y.Bhg Dato' Asmawi Bin Kasbi
E-mel : asmawi@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Kuala Langat, Persiaran Sultan Abdul Aziz Shah,Kota Seri Langat, Sungai Sedu, 42700 Banting, Selangor
Tel : 03-31822536, 03-31822555 (am)
Fax : 03-31872011
Laman web : www.selangor.gov.my/kualalangat
Daerah  Kuala Selangor
Pegawai Daerah : Tuan Haji Mohd. Misri Bin Haji Idris
E-mel : misri@selangor.gov.my / ksel@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Kuala Selangor, Kompleks Kerajaan Daerah Kuala Selangor, 45000 Kuala Selangor, Selangor
Tel : 03-32891355 / 1010 (am)
Fax : 03-32892145
Laman web : kualaselangor.selangor.gov.my
Daerah Hulu Selangor
Pegawai Daerah :   Tuan Nor Hisham Bin Ahmad Dahlan
E-mel :
 nor_hisham@selangor.gov.my
Address : Pejabat Daerah/Tanah Hulu Selangor
Jalan Bukit Kerajaan, 44000 Kuala Kubu Bharu, Selangor
Tel :  03-60641258, 03-60641026 (am)
Fax : 03-60644253
Laman web : 
www.selangor.gov.my/huluselangor
Daerah Sabak Bernam
Pegawai Daerah : Tuan Mohd Zainal Bin Mohd Nor
E-mel : sbernam@selangor.gov.my
Address : Kompleks Pejabat Daerah/Tanah Sabak Bernam 45300 Sungai Besar, Sabak Bernam, Selangor
Tel : 03-32241970, 03-32241963 (am)
Fax : 03-32242178
Laman web : 
www.selangor.gov.my/sabakbernam


Kemaskini pada 29 Mac 2011

No comments:

Post a Comment